Състезание

Средно училище в националния шампионат "Milk Cup"

Турнирът се проведе в центъра по тенис на маса на отбора от Бундеслигата Борусия Дюселдорф, където играят звезди като Тимо Бол.

Заради първоначалната си нервност Йохен, Нико, Александър и Лион загубиха първия мач срещу домакините от Дюселдорф с малко и нещастно 3:2. Във втория гейм момчетата успяха да загърбят респекта към многобройната публика и уверено спечелиха своя мач с 4:1. За съжаление третият гейм беше също толкова злополучен, колкото и първият. Малки неточности доведоха до нова загуба с 3:2 срещу отбора от Оберхаузен, който в никакъв случай не беше по-добрият отбор. Сега те трябваше да спечелят последните два мача, за да се класират за финалния кръг. За съжаление, противниците не играха заедно: Срещу по-късния победител в турнира Нойенкирхен и срещу силно играещия отбор от Вьорсен те почти нямаха шанс. Въпреки това участието беше огромен успех за нашия отбор!